Yükleniyor...

PVP.GEN.TR

TÜRKİYE'NİN

TANITIM SİTESİ

risusmt2

PvP Haberler

» Blog

Metin2 Atak Server Gm Yapma Programı

Pvp server kurucularının ihtiyaç duydukları edit yapma programını her zaman indirebilir sorunsuz bir şekilde edit yapabilirsiniz. Sade ve şık bir ara yüz e sahip kullanımı kolay oldukça basittir. Yapmanız gereken ( config ) içerisinde server ip adresi , root , şifrenizi sorunsuz girip işlemlerinizi daha kolay yapmanızı sağlar.
Okunma: 4156 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 15 Mart 2017 Çarşamba 16:29:03

Metin2 Create No Appropriate Device Hatası Resimli Anlatım

Günümüzde bir çoğumuz bu hata ile genel anlamda karşılaşabiliyoruz. Özellikle log hatalarını alma nedenlerimiz uyumluluk sorunundan kaynaklanan Nedenlerden dolayıdır. Her zaman bir çözüm yolumuz olduğunu unutmayınız bunları sizlere adım adım anlatmaya çalışacağım umarım bu hata ile karşı karşıya kalmadan sorunlarınızı giderebilirsiniz. Win 8, win 10 işletim sistemleri kullanıyorsanız Metin2 Create no appropriate device hatasını almanız mümkün resimli anlatmaya çalışarak bu sıkıntıdan kurtulmanızı sağlayacağım.
Okunma: 1767 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 12 Mart 2017 Pazar 01:03:54

Metin2 Navicat Üzerinden Süreli Ban Atma

Her geçen gün yeni oyunlar açılıyor acemi oyuncuların bir çoğu navicat üzerinden nasıl ban atıldığını bilmiyordur. Süreli ban nasıl atılır ondan bahsedeceğim burada. Oyuncuların yeni açmış oldukları oyunlarda hemen hemen program aracılığı ile veya web site üzerinden Ban attığını biliyoruz. Buradaki amacımız navicat üzerinden süreli ban atmanın nasıl olduğunu göstermek.
Okunma: 1285 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 10 Mart 2017 Cuma 23:34:13

Metin2 At Görevleri Nasıl Yapılır

Online oyunlardan birisi olan Metin2 oyununu sanırım bugüne kadar oynamayan kalmamıştır. Oyun içerisinde size farklı bir dezavantaj sağlamakta nasıl mı? Oyun içerisinde aldığınız görevlerin yanı sıra atınız belirli bir seviyeye gelerek geliştirilebilir.
Okunma: 2187 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 01 Mart 2017 Çarşamba 21:05:56

Metin2 Reklam Tanıtımlarınızı Pvp Serverler ile Yapın

Uygun fiyatlarla sizde pvp server sahibi olabilirsiniz. Tabi her ne kadar olsa her şey oyunu kurmak veya açmakla bitmiyor. Asıl hedefiniz oyun hazırlandıktan sonra başlıyor. Başlangıçta reklam yapmak o kadar kolay görünse bile her gün farklı pvp server açılırken, ücretiyle ve ücretsiz reklam hizmetleri sunulurken o reklamların arasından sıyrılıp dikkat çekmektir. İlgi çekmeniz için elinizden gelen tüm imkanları seferber etmelisiniz. Haydi gelin sizler için reklamlarınızı nasıl yapacağınız hakkında bunları sınıflandıralım.
Okunma: 2262 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 02 Ocak 2017 Pazartesi 21:06:19

Metin2 Hatasız SSH Port Değiştirme

Bildiğiniz gibi bazen kurduğunuz oyun içerisine saldırı alabilirsiniz. oyunun yavaşlamasına sebep olan brüte saldırılar sizleri yıldırabilir. Bu saldırılardan portunuzu değiştirerek kurtulmanız pek mümkün olmasa da saldıran kişilerin önünü kesebilirsiniz. Ssh bağlantınızı kilitleyerek kurduğunuz metin2 pvp oyunlarının yavaşlamasına neden olabilir. Buda oyun içerisinde yavaşlamaya donmaya sebebiyet verir. Kullanıcıların rahatsız olduğu bu ortamda bunlar için önlem almalısınız. Bu yöntemlerden 2 farklı yolla port değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Okunma: 2688 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 01 Ocak 2017 Pazar 15:59:28

Metin2'nin Seri Katilleri: Ninjalar

Efsanenin olmazsa olmazı ve heyecana maceraya renk katan ninjalar aslında oldukça güçlü ve çevik karakterlerdir. Metin2'nin daha iyi bir hal alması ile birlikte gelişen zırhlar silahlar ve daha pek çok şey bazı karakterlerin daha da güçlenmesini ve diğer karakterlerle olan dengesizlik probleminin giderilmesi sağlanmaya çalışıyor. Aslında ninjalar oyundaki diğer karakterleri kesebilecek ve onlarla boy ölçüşecek seviyededir ama ninjalardaki savunma ve atak yetersizliği bu durumu oldukça zorlaştırıyor. Ninjalar level kasmada oldukça başarılı karakterlerdir ortalamalı bir silahla veya skilleri gücü ile oldukça rahat ve huzurlu bir şekilde karakterlerini geliştirebilirler. Ninjalar öfkeli karakterleri sayesinde okçu ve bıçakcı olmak üzere iki gurupta hüküm sürmekteler metin2'nin ilk yıllarında beri okçu karakterler pek tercih edilmemektedir çünkü okçu karakterlerin kasılması oldukça zordur çünkü slotları kesebilecek bir skilleri hemen hemen yoktur.
Okunma: 1716 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 27 Aralık 2016 Salı 02:00:28

Metin2 Hazır Otopack Dosyaları

Oto pack dosyamız 2 parçadan oluşur. 1. Exe yapımı hakkında detaylı bilgi vereceğim. Paylaşacağım dosyalar içerisinde 11 adet sorunsuz çalışan oto pack mevcuttur. Tüm bu yapılan çalışmaların yapılma mantığı aynıdır örnek vermek gerekirse eğer dosyaların içerisinde karşımıza 2 adet dosya çıkacaktır. ( mermer) klasörü exenin açık halidir. ( mermer) klasörünün içerisinde giriş yaparak ilk önce oto pack uygulayacağımız oyunun logosunu yapmak pathcer.png herhangi bir program ile düzenlemelisiniz.
Okunma: 3105 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 21 Aralık 2016 Çarşamba 11:38:16

Metin2 Pack Gizleme Açma Kapatma

Metin2 packlarınızı gizlemek artık çok kolay. Molebox.exe ile dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Aşağıda vereceğim molebox.exe indiriniz ardından programı çalıştırıp gizlemek istediğiniz exe seçiniz ve üzerine saklamak istediğiniz pack dosyalarını atınız
Okunma: 2354 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 14 Aralık 2016 Çarşamba 15:07:36

Pvp Serverlar

İnternetten oynanan çok kullanıcı oyunlar arasında yer alan metin 2 sayesinde, milyonlarca insan savaş ve strateji oyunu olan bu oyunla vakit geçirmektedir. Kadın, erkek, genç, yaşlı herkes için beğeni kazanmış olan pvp serverlar sayesinde siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyun severlerin merak ettiği özel sunuculara kurulan metin2 oyunu sayesinde değişik zorluk seviyelerinde oyun oynamak mümkün olmaktadır. Oyun oynamayı seven kişiler için tercih edilen bu serverlar, oyuna alternatif olarak erişmeyi sağlamaktadır.
Okunma: 1784 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 07 Aralık 2016 Çarşamba 23:03:10