Yükleniyor...

PVP.GEN.TR

TÜRKİYE'NİN

TANITIM SİTESİ

IMG_ALT

PvP Haberler

» Blog

Metin2 Reklam Tanıtımlarınızı Pvp Serverler ile Yapın

Uygun fiyatlarla sizde pvp server sahibi olabilirsiniz. Tabi her ne kadar olsa her şey oyunu kurmak veya açmakla bitmiyor. Asıl hedefiniz oyun hazırlandıktan sonra başlıyor. Başlangıçta reklam yapmak o kadar kolay görünse bile her gün farklı pvp server açılırken, ücretiyle ve ücretsiz reklam hizmetleri sunulurken o reklamların arasından sıyrılıp dikkat çekmektir. İlgi çekmeniz için elinizden gelen tüm imkanları seferber etmelisiniz. Haydi gelin sizler için reklamlarınızı nasıl yapacağınız hakkında bunları sınıflandıralım.
Okunma: 599 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 02 Ocak 2017 Pazartesi 21:06:19

Metin2 Hatasız SSH Port Değiştirme

Bildiğiniz gibi bazen kurduğunuz oyun içerisine saldırı alabilirsiniz. oyunun yavaşlamasına sebep olan brüte saldırılar sizleri yıldırabilir. Bu saldırılardan portunuzu değiştirerek kurtulmanız pek mümkün olmasa da saldıran kişilerin önünü kesebilirsiniz. Ssh bağlantınızı kilitleyerek kurduğunuz metin2 pvp oyunlarının yavaşlamasına neden olabilir. Buda oyun içerisinde yavaşlamaya donmaya sebebiyet verir. Kullanıcıların rahatsız olduğu bu ortamda bunlar için önlem almalısınız. Bu yöntemlerden 2 farklı yolla port değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Okunma: 520 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 01 Ocak 2017 Pazar 15:59:28

Metin2'nin Seri Katilleri: Ninjalar

Efsanenin olmazsa olmazı ve heyecana maceraya renk katan ninjalar aslında oldukça güçlü ve çevik karakterlerdir. Metin2'nin daha iyi bir hal alması ile birlikte gelişen zırhlar silahlar ve daha pek çok şey bazı karakterlerin daha da güçlenmesini ve diğer karakterlerle olan dengesizlik probleminin giderilmesi sağlanmaya çalışıyor. Aslında ninjalar oyundaki diğer karakterleri kesebilecek ve onlarla boy ölçüşecek seviyededir ama ninjalardaki savunma ve atak yetersizliği bu durumu oldukça zorlaştırıyor. Ninjalar level kasmada oldukça başarılı karakterlerdir ortalamalı bir silahla veya skilleri gücü ile oldukça rahat ve huzurlu bir şekilde karakterlerini geliştirebilirler. Ninjalar öfkeli karakterleri sayesinde okçu ve bıçakcı olmak üzere iki gurupta hüküm sürmekteler metin2'nin ilk yıllarında beri okçu karakterler pek tercih edilmemektedir çünkü okçu karakterlerin kasılması oldukça zordur çünkü slotları kesebilecek bir skilleri hemen hemen yoktur.
Okunma: 471 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 27 Aralık 2016 Salı 02:00:28

Metin2 Hazır Otopack Dosyaları

Oto pack dosyamız 2 parçadan oluşur. 1. Exe yapımı hakkında detaylı bilgi vereceğim. Paylaşacağım dosyalar içerisinde 11 adet sorunsuz çalışan oto pack mevcuttur. Tüm bu yapılan çalışmaların yapılma mantığı aynıdır örnek vermek gerekirse eğer dosyaların içerisinde karşımıza 2 adet dosya çıkacaktır. ( mermer) klasörü exenin açık halidir. ( mermer) klasörünün içerisinde giriş yaparak ilk önce oto pack uygulayacağımız oyunun logosunu yapmak pathcer.png herhangi bir program ile düzenlemelisiniz.
Okunma: 624 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 21 Aralık 2016 Çarşamba 11:38:16

Metin2 Pack Gizleme Açma Kapatma

Metin2 packlarınızı gizlemek artık çok kolay. Molebox.exe ile dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Aşağıda vereceğim molebox.exe indiriniz ardından programı çalıştırıp gizlemek istediğiniz exe seçiniz ve üzerine saklamak istediğiniz pack dosyalarını atınız
Okunma: 592 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 14 Aralık 2016 Çarşamba 15:07:36

Pvp Serverlar

İnternetten oynanan çok kullanıcı oyunlar arasında yer alan metin 2 sayesinde, milyonlarca insan savaş ve strateji oyunu olan bu oyunla vakit geçirmektedir. Kadın, erkek, genç, yaşlı herkes için beğeni kazanmış olan pvp serverlar sayesinde siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oyun severlerin merak ettiği özel sunuculara kurulan metin2 oyunu sayesinde değişik zorluk seviyelerinde oyun oynamak mümkün olmaktadır. Oyun oynamayı seven kişiler için tercih edilen bu serverlar, oyuna alternatif olarak erişmeyi sağlamaktadır.
Okunma: 626 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 07 Aralık 2016 Çarşamba 23:03:10

Tk Siteler ve GG Siteler Hakkında

ICANN son yıllarda çeşitli extension ( uzantı ) domainler yayınlayarak, erişebilirlik kapasitesini artırtmaya çalışmaktadır. En popüler uzantılar olan .com, .net ve .org uzantıların yanı sıra; .tk, .gg gibi çeşitli extension ( uzantılar ) yayınlamıştır. Bu uzantılar, 3. Parti firmalar tarafından ücretsiz olarak tüketicilere sunulmakta olup, reklam dönüşümü için kullanılmaktadır.
Okunma: 678 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 05 Aralık 2016 Pazartesi 19:05:42

Metin 2 Çılgınlığı Devam Ediyor

Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan metin2 pvp serverler hala popülaritesini koruyor. Güncellemeler ve gelişen alt yapı sayesinde hayranlarının bağımlılığını devam ettiren metin 2 oyunu, ülkemizde de çok fazla beğeni kazanmış olan oyunlardan.
Okunma: 752 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 04 Aralık 2016 Pazar 00:09:36

Metin2 Server Seçimi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metin2 pvp serverler bir çok oyuncu için oyunu daha keyifli hale getiren sistemlerdir. Oyunun kesintisiz olması, keyifli olması ve değişik yamalarla farklı özelliklerle eğlenceli hale getirilmesi için önemli olan server seçimidir.
Okunma: 757 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 27 Kasım 2016 Pazar 20:21:47

Pvp Nedir? Neden Önemlidir?

Bilgisayar oyunlarında çoklu gamerların bulunduğu serverlarda kullanılan pvp sayesinde, oyunun monoton bir şekilde işlemesinden ziyade, farklı bir serverda yeniden tasarlanması sağlanır. Bu da kullanıcıların değişik oyun alanında daha eğlenceli şekilde oynamalarını sağlar. Ülkemizde özellikle metin2 pvp konusunda bir çok alternatif server vardır ve değişik zorluk derecelerinde oyun oynanabilmektedir. Oyun aleminde serverler, tek tip oyun sevmeyenler için bir imdat butonu gibidir.
Okunma: 659 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 25 Kasım 2016 Cuma 22:12:09