Yükleniyor...

PVP.GEN.TR

TÜRKİYE'NİN

TANITIM SİTESİ

risusmt2

PvP Haberler

» Metin2 Pack Gizleme Açma Kapatma

Metin2 packlarınızı gizlemek artık çok kolay. Molebox.exe ile dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Aşağıda vereceğim molebox.exe indiriniz ardından programı çalıştırıp gizlemek istediğiniz exe seçiniz ve üzerine saklamak istediğiniz pack dosyalarını atınız.
 
Bu işlem işinizi oldukça kolaylaştırır pack ve exe boyutu iyice düşer pack gömülmesinin size faydalarından bahsetmek istiyorum root dosyalarınızın gömülmesinin ardından root dosyasını silebilirsiniz herhangi bir durumda gömme işlemi uyguladığınız için sistem onu görmeye devam edecektir.
 
Size sağlayacak en büyük avantajları;
 
1. Dilediğiniz packları exe içerisine gömerek açılmasını engellersiniz.
2. Hile açılmasını veya pack değiştirenleri engelleyebilirsiniz.
3. Doğal bir şekilde hile kullanımını kapatabilirsiniz.
4. Boyutunu azaltırsınız.
5. Exe olmadan oyuna giriş yapmaları mümkün değil root dosyasını locale dosyasını gömerseniz sistemin tarama yapmasına gerek kalmaz.
 
Metin2 Pack Açma
 
Oyun serverları içerisinde pack açmanız mümkün olmayabilir. Zaten bunun amacı packların açılmamasını önlemek burada yapmanız gereken en büyük etken molebox klasörü oluşturmak ve o klasörü sürekli saklamanız gerekir güncel pack ve dosyaları o klasör içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Örneğin pong şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor pong şifrenizi temiz bir exe içerisinden alarak tekrar gömersiniz. Eğer daha önce pack gömme işlemini yaptıysanız hex editör programı pong şifrenizi göstermez.
 
Metin2 Packlarınızı Sıkıştırın
Rar şifresi: www.pvp.gen.tr
 

Okunma: 2353 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 14 Aralık 2016 Çarşamba 15:07:36

» Görüş ve Düşünceleriniz?