Metin2 Png Lonca Simgeleri


Yükleniyor...

IMG_ALT

PvP Haberler

» Metin2 Png Lonca Simgeleri

 

                                                Metin2 Png Lonca Simgeleri

Lonca simgeleri her geçen gün farklı boyutlara taşınıyor. Bir çok clan lideri loncasına bir simge bulmak için kendini çok fazla yoruyor. Sizler için bunu biz araştırdık ve hazır lonca simgeleri oluşturduk. Her biri şeffaf ve png uzantılı olmasının yanı sıra renk seçimleri ve çeşitlilik bakımdan oldukça fazla indirip denemenizi tavsiye ederim.

 Kendinize özel bir lonca simgesi oluşturmak için aralarından seçim yaparak en güzel tercihi kendiniz yapabilirsiniz. Renkler ve zevkler tartışılmaz bunu biliyoruz :) veya size fikir vermesi açısından göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.        

                                                               Metin2 Lonca Simgeleri Nasıl Yapılır

 Lonca simgelerinin kullanımı oldukça kolay bunu bilmeyenler için anlatmak gerekirse eğer, vermiş olduğumuz indirme linkinden rar dosyasını indirerek metin2 png uzantılı lonca sembollerine ulaşabilirsiniz.Lonca sembollerini indirdikten sonra Metin2 – Upload klasörü içerisine atarak deneyebilirsiniz. Simgelerinin nasıl göründüğünü tabi ki merak edebilirsiniz bunun için oyuna giriş sağlayarak lonca penceresini açıp simge değiştirme bölümünden yenile yaparak yeni lonca simgenize ulaşabilir, nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.Her zaman sorularınızı konu altından sorabilir sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmak önceliğimizdir.

 

 

 Lonca sembol ve simgelerine ulaşmak için indir

Okunma: 17157 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 20 Nisan 2019 Cumartesi 16:59:33

» Görüş ve Düşünceleriniz?