Yükleniyor...

PVP.GEN.TR

TÜRKİYE'NİN

TANITIM SİTESİ

risusmt2

PvP Haberler

» Metin2 Reklam Tanıtımlarınızı Pvp Serverler ile Yapın

Uygun fiyatlarla sizde pvp server sahibi olabilirsiniz. Tabi her ne kadar olsa her şey oyunu kurmak veya açmakla bitmiyor. Asıl hedefiniz oyun hazırlandıktan sonra başlıyor.

Başlangıçta reklam yapmak o kadar kolay görünse bile her gün farklı pvp server açılırken, ücretiyle ve ücretsiz reklam hizmetleri sunulurken o reklamların arasından sıyrılıp dikkat çekmektir. İlgi çekmeniz için elinizden gelen tüm imkanları seferber etmelisiniz. Haydi gelin sizler için reklamlarınızı nasıl yapacağınız hakkında bunları sınıflandıralım.

Google adwords Reklamları

Aslında burada maddi durumunuz devreye girecektir. Adwords kullanımı için bazı kampanyalar bulunur 100 TL harca 100 TL bizden gibi kurmuş olduğunuz oyunların bu sayede reklamlarını yapmanız oldukça etkili bir yöntemdir. Önemli anahtar kelimelerde rol almanız ilk sayfada ve en tepede olacağınız için oyuncuların bu anahtar kelimeler üzerinden arama yapması ve sizin sitenize ulaşmasını sağlayacaktır.

Sizde Forum Sitelerini Dikkate Alın

Forumların belki de ne kadar önem taşıdığının farkında değilsiniz. Yüksek hitlere sahip olan forum siteleri bir çok oyuncunun ilgisini çeker. Pvp server reklamı yapmadan önce kendinize dikkat çeken sağlıklı bir başlık seçmelisiniz. Kullanıcının dikkatini çekmek, buradaki amaç pvp serverinizi tanıtmadan önce detaylı ve ayrıntılı içeriklerinizi görsel resimlerinizi mutlaka varsa oyuna ait video eklerseniz eğer bu amaçta kullanıcı açmış olduğunuz konuyu inceler oyunun kalitesini anlar ve oyuna girmeye karar verir.

Facebook Sponsor Reklamları

Aslında facebook sponsor reklamlarının oldukça etkili bir yöntem olduğunu hepimiz biliyoruz. Uygun reklam fiyatları ile sizlerde facebook sponsor reklamı verebilirsiniz. İlk önce yapmanız gereken reklamınıza özel uygun kullanıcı kitlesini seçmeniz olacaktır. Bölge belirleyerek günlük belirli bir bütçe ile oyun serverınızı kısa sürede tanıtabilirsiniz.

Ücretli reklamların dışında birde facebook gruplarından faydalanabilirsiniz. Bulduğunuz popüler gruplara pvp serverinizle alakalı reklamlarınızı gönderebilirsiniz. Bu reklamları belirli günlere bölerek yapmanız sitenizin facebook tarafından engellenmemesine sağlıklı şekilde pvp reklamınızı yapmanızı sağlar. 

İndex Karşılığında Reklam Yapmak

Hem kazanıp hem kazandırmak istemezmisiniz? Web sitenize belirli kişilerden reklam alarak karşılıklı ortak anlaşma sağlayarak metin2 reklamlarınızı daha fazla kullanıcıya duyurabilirsiniz. Buda farklı bir reklam yöntemidir.

Farklı Oyun Serverlarında Reklam Yapın

Etik bulmadığım bir reklam yöntemidir. Ama reklam yapmak isteyenlerin işine yarayabilir. Pvp server oyuncularının ticaret veya sohbet etmeleri için grupları bulunur tanıtımınızı daha fazla oyuncu kitlesine ulaştırmanız için aktif kitlelere ulaşarak ses getirebilirsiniz. Popüler oyunlara giriş yaparak Pazar kurmanızda reklamınızı yapmanıza yardımcı olur. Gün içerisinde aktif kullanıcıların görmesini sağlamanız açısından bağırma alanından seslendiğiniz zaman oyun içerisinde olan kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarırsanız eğer hedefinize ulaşırsınız. Tabi bunları yaparken dikkatli olmalısınız oyun sahibinin dikkatini çekerseniz ip adresinizi yasaklayabilir. 

Okunma: 2261 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 02 Ocak 2017 Pazartesi 21:06:19

» Görüş ve Düşünceleriniz?