Yükleniyor...

PVP.GEN.TR

TÜRKİYE'NİN

TANITIM SİTESİ

risusmt2

PvP Haberler

» Metin2'nin Seri Katilleri: Ninjalar

Efsanenin olmazsa olmazı ve heyecana maceraya renk katan ninjalar aslında oldukça güçlü ve çevik karakterlerdir. Metin2'nin daha iyi bir hal alması ile birlikte gelişen zırhlar silahlar ve daha pek çok şey bazı karakterlerin daha da güçlenmesini ve diğer karakterlerle olan dengesizlik probleminin giderilmesi sağlanmaya çalışıyor. Aslında ninjalar oyundaki diğer karakterleri kesebilecek ve onlarla boy ölçüşecek seviyededir ama ninjalardaki savunma ve atak yetersizliği bu durumu oldukça zorlaştırıyor. Ninjalar level kasmada oldukça başarılı karakterlerdir ortalamalı bir silahla veya skilleri gücü ile oldukça rahat ve huzurlu bir şekilde karakterlerini geliştirebilirler. Ninjalar öfkeli karakterleri sayesinde okçu ve bıçakcı olmak üzere iki gurupta hüküm sürmekteler metin2'nin ilk yıllarında beri okçu karakterler pek tercih edilmemektedir çünkü okçu karakterlerin kasılması oldukça zordur çünkü slotları kesebilecek bir skilleri hemen hemen yoktur. 

Ama metin2 pvp serverler yaygınlaştıkça okçu karakterin önemi arttı ve çok güçlü bir karakter olduğu anlaşıldı çünkü yarı insan ve çeviklik gibi bazı önemli efsunlar sayesinde ninja karakterlerinin ne kadar güçlü olduğu ortaya çıktı ve savaşçıdan sonra en çok tercih edilen karakter olma özelliğini kazandı eğer bir pvp serverinde yer alıyorsanız oldukça sağlam bir karakter yapmak için efsunlara mutlaka önem vermeniz gerekli aksi takdirde karakteriniz o kadarda güçlü olmaz çünkü ninjalarda bazı ana efsun diyebileceğimiz yarı insan çok önemlidir kritik geldiği takdirde diğer karakterin yüzde ellilik gibi bir canını azaltabilirsiniz.

Ninjalarda yer alan skil savunma nedeniyle yani ninja sonuçta skillerini konuşturan bir karakterdir ve çevikliğini düz beş yüz kadar vuruş yapan bir ninja skillerle beraber ortalığı yıkabilir diyebiliriz ninjalardaki büyü hızı gereksinimini unutmayalım çünkü skiller ne kadar hızlı dönerse sizde o kadar üstün duruma geçersiniz. Bu gibi önerilerimi dikkate alarak sizlerde pvp serverlerde muhteşem bir ninja karakterine sahip olup diğer karakterlere kafa tutabilirsiniz. 

Okunma: 1715 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 27 Aralık 2016 Salı 02:00:28

» Görüş ve Düşünceleriniz?