Yükleniyor...

PVP.GEN.TR

TÜRKİYE'NİN

TANITIM SİTESİ

pvp

PvP Haberler

» Tk Siteler ve GG Siteler Hakkında

ICANN son yıllarda çeşitli extension ( uzantı ) domainler yayınlayarak, erişebilirlik kapasitesini artırtmaya çalışmaktadır. En popüler uzantılar olan .com, .net ve .org uzantıların yanı sıra; .tk, .gg gibi çeşitli extension ( uzantılar ) yayınlamıştır. Bu uzantılar, 3. Parti firmalar tarafından ücretsiz olarak tüketicilere sunulmakta olup, reklam dönüşümü için kullanılmaktadır.

Bilinen üzere; ücretsiz sunulan bu domain hizmetlerini sunan firmalar, kullanıcıya çeşitli reklam yaptırımları öngörmektedir. Bu tür domainlerin yayın süresi belirsiz olup, tamamen servis sağlayıcısının insiyatifindedir. Google ; bu tür belirsiz domain uzantılarını pek tasvip etmemekle beraber, uzun süreli tolerans tanımamaktadır.

Pvp.gen.tr olarak biz , bu tür domain uzantılarını listemizde yayınlamak istememekteyiz. Bunun en belirgin nedeni ise, yukarıda belirttiğimiz gibi  ; bu domain uzantılarının Google tarafından önemsiz olarak işaretlenmesidir.

Listemiz sadece kaliteli web sitelerine yer vermekte olup, kullanıcılarımıza sadece kaliteli içerik sunmayı hedeflemektedir. Lütfen web sitemize kayıt olurken, sadece .com, .net, .org veya .com.tr domain uzantılı olmasına dikkat ediniz.

Okunma: 1274 Kategori: Metin2 Pvp Serverlar Tarih: 05 Aralık 2016 Pazartesi 19:05:42

» Görüş ve Düşünceleriniz?